A A A

Intel Extreme Masters - początek imprezy

14 marca 2014, 16:10
W katowickim spodku rozpoczęła się Intel Extreme Masters - największa impreza e-sportowa na świecie. Całość potrwa od 14 do 16 marca - wejście na IEM 2014 jest darmowe.
Intel Extreme Masters - początek imprezy

Katowice to już ostatni przystanek serii turniejów Intel Extreme Masters. Od piątku do niedzieli w katowickim Spodku rozgrywać się będą mecze finałowe, w których zmierzą się światowe gwiazdy gier League of Legends oraz StarCraft II: Heart of the Swarm. Wyjątkowo ciekawie zapowiada się finał turnieju StarCraft II, którego zwycięzca zachowa całą pulę nagród dla siebie - 100 000 dolarów (ponad 300 000 PLN).

Równolegle odbędzie się turniej EMS One w Counter-Strike: Global Offensive. Dodatkowo dla wszystkich fanów FIFA 14 zostanie rozegrany finał turnieju, w którym zmierzy się czterech zawodników wyłonionych w internetowych eliminacjach. Będą rywalizowali o nagrody, których pula sięga 4 000 dolarów (ponad 12 000 zł). Po raz pierwszy w historii IEM odbędzie się turniej HearthStone.

Więcej informacji tutaj

Film z otwarcia imprezy IEM 2014 poniżej:


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
refuss
refuss
14 marca 2014, 19:11
taa... znouw polacy pokażą totalny brak kultury... w porpzednim roku jak była tego typu impreza w katowickim spodku to idąc do spodka zawróciłem w połowie drogi bo widziałem te tłumy pod Spodkiem stojące i skandujące: "Otwierać drzwi!"... aż żal się robi samego faktu, że organizatorzy nie pomyśleli że katowicki Spodek jest za mały na tego typu imprezę masową... a teraz co? nie nauczyli się na swoich błędach i ponownie urządzili imprezę w tym "śmietniku"... i znowu będzie wstyd na to patrzeć... nie wspominając już o tym, że nie będzie dało się tam wejść...
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto