A A A

Inteligentne wentylatory od Titana

2 października 2013, 14:24
Inteligentne wentylatory od Titana

Impakt wprowadził do sprzedaży nową serię wentylatorów Extreme Fan marki Titan. Inteligentny system kontroli precyzyjnie zarządza prędkością wentylatora aby zużycie prądu było minimalne.

Extreme Fan to seria wentylatorów o rozmiarach 8,9,12,14 cm skierowana do użytkowników komputerów PC. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań wentylatory charakteryzuje doskonałe chłodzenie i cicha praca.

Inteligentny system kontroli zarządza pracą wentylatora w taki sposób aby przy minimalnych obrotach uzyskać optymalną wydajność. Precyzyjne dostosowanie prędkości sprawia, że system chłodzenia ma mniejszy apetyt na prąd i oszczędza moc.

Idea rozwiązania polega na tym, że kiedy komputer jest pod małym obciążeniem wówczas wentylator zmniejsza swoją wydajność. Minimalną prędkość 270 rpm z jaką zaczyna pracować przekłada się na cichą pracę, a co za tym idzie - niższe zużycie energii.

Serię wentylatorów zaopatrzono w łożysko Z-BEARING, które charakteryzuje żywotność do 60 000 godz. i duża stabilizacja pracy. Przy normalnej pracy komputera wentylatory Extreme zużywają od około 30 do 50 % mniej prądu.

Wszystkie produkty objęte są 2 letnią gwarancją, a ceny detaliczne zaczynają się od 49 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto