A A A

Internet z laptopem od Tele2

15 listopada 2007, 14:38
Internet z laptopem od Tele2

Operator Tele2 poszerzył swoją ofertę o usługę szerokopasmowego internetu oferowaną razem z laptopem firmy NTT.
Komputer będzie miał łącze internetowe o prędkości 1 i 2 Mb/s. W ramach podpisywanej przez klienta, 36-miesięcznej umowy przewidziano pierwszy rok korzystania z internetu za 1 grosz miesięcznie i abonament w wysokości 59 zł przy łączu 1 Mb/s i 99 zł przy 2 Mb/s przez pozostałe 24 miesiące. Laptop NTT oferowany będzie tylko w sprzedaży ratalnej. Kredyt przygotowany przez firmę Żagiel obejmuje 36 rat, po 59 zł miesięcznie. Istnieje możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu.

Oferowany w usłudze laptop to NTT Corrino 612I z procesorem Intel Celeron M 530, 512 MB pamięci RAM, zintegrowaną kartą graficzną Mirage 3 Plus, dyskiem 80 GB, napędem DVD i kartą WiFi. Do notebooka dołączany jest system Windows XP Home oraz program antywirusowy w wersji polskojęzycznej z licencją na 12 miesięcy. Komputer objęty jest 24-miesięczną gwarancją door to door.
Oferta obowiązuje do końca bieżącego roku.

Źródło: Tele2


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
scirko
opera
22 listopada 2007, 14:02
Hmmm
Ciekawa oferta.Jest mozliwosc wzgladu do czesci peryferyjnych tego laptopa i nie jest to nakis cud ale taki mnie by sie przydal.Innym faktem jest to ze cena nie jest wliczona w abonamet za internet i dobrze.Ale jest ale mianowicie za wysoka cena abonamentu internetowego w pozniejszym uzytkowaniu:)
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto