A A A

JBL Grip - słuchawki sportowe do intensywnych ćwiczeń

21 lutego 2017, 07:40
Marka JBL zaprezentowała słuchawki charakteryzujące się trwałą konstrukcją, które nigdy nie wypadają z ucha. Ich powstanie jest wynikiem współpracy z profesjonalnymi lekkoatletami.
JBL Grip - słuchawki sportowe do intensywnych ćwiczeń

W czasie treningów, szczególnie tych lekkoatletycznych, upadek jest nieunikniony. Jednak ulubiona muzyka mobilizuje do podnoszenia się i dalszych ćwiczeń. Słuchawki serii JBL Grip dotrzymują użytkownikowi kroku w każdej sytuacji i pozwalają wynieść swoje sportowe pasje na nowy poziom.

Dzięki współpracy z zawodowymi sportowcami oraz szerokim testom użytkowym firma JBL stworzyła wyjątkową linię słuchawek Grip, inspirujących do działania i pokonywania swoich ograniczeń. Ergonomiczna konstrukcja słuchawek sprawia, że nigdy nie wypadną z uszu, a ich użytkowanie będzie komfortowe. Są wykonane z trwałych i elastycznych materiałów, które pozwolą cieszyć się sportem w każdych okolicznościach.

Unikalna konstrukcja Twistlock gwarantuje niewypadanie, a wkładki charakteryzuje wysoka ergonomia. Dzięki temu ich użytkowanie jest komfortowe i - jak potwierdzają liczne testy i zawodowcy, którzy je sprawdzali - słuchawki nie wypadają z ucha! Wysoki poziom dopasowania osiągnięto dzięki wykonaniu wkładek z ultramiękkiego materiału Flexsoft, który nigdy nie uwiera ucha, nawet w trakcie długich treningów. Ponadto konstrukcja JBL Grip jest trwała - są odporne na pot i wykonane z wytrzymałych, elastycznych materiałów. Doceni je każdy miłośnik sportowego trybu życia.

Słuchawki można też w prosty sposób transportować lub słuchać muzyki tylko z jednego przetwornika. Wyposażono je w specjalny zaczep, dzięki któremu jedną wkładkę można przyczepić do drugiej. Model JBL Grip 200 posiada wbudowany pilot zdalnego sterowania z 1 przyciskiem, który pozwala sterować odtwarzaniem muzyki, przełączać utwory i używać mikrofonu do połączeń telefonicznych. Specjalna konstrukcja umożliwia również kontrolę dźwięków z otoczenia, dzięki czemu słuchawki są bezpieczne.

Specyfikacja techniczna

JBL Grip 100

Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz

Przetwornik: 2 x 15 mm

Przewód: 114,30 cm

Cena detaliczna: 84,90 zł

JBL Grip 200

Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz

Przetwornik: 2 x 15 mm

Przewód: 114,30 cm

Cena detaliczna: 129 zł


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto