A A A

Jak bardzo jesteśmy przywiązani do smartfonów?

3 sierpnia 2015, 07:30
Motorola zapytała 7112 użytkowników smartfonów z 7 krajów - o ich zwyczaje, upodobania i preferencje. Wszystko po to, by sprawdzić, jak bardzo przywiązaliśmy się do swoich urządzeń.
Jak bardzo jesteśmy przywiązani do smartfonów?

Wyniki pokazują, że 60 proc. ankietowanych śpi ze smartfonem w ręce, a 57 proc. używa go w łazience. Z kolei 67 proc. Chińczyków korzysta ze swoich urządzeń w trakcie załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Związki z telefonem mogą być jeszcze silniejsze, dlatego 17 proc. osób przepytanych przez Motorolę bierze prysznic ze smartfonem, a dla 54 proc. jest on pierwszą rzeczą, jaką uratowaliby z pożaru mieszkania. 22 proc. wolałoby spędzić weekend bez seksu niż bez smartfona, natomiast 40 proc. pyta swój telefon o rzeczy, o które wstydziliby się zapytać przyjaciela.

Każdy ma swoje przyzwyczajenia i przede wszystkim stosunek do smartfona. Dla jednych jest złem koniecznym, a dla innych najważniejszą rzeczą na świecie. Czasami jednak nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo zdążyliśmy się od niego uzależnić.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto