A A A

Jaki będzie Windows 8?

29 czerwca 2010, 10:08
Jaki będzie Windows 8?

W sieci pojawiły się dokumenty zawierające informacje na temat kolejnej wersji systemu Windows, oznaczonej cyfrą 8.

Wspomniane dokumenty nie zostały oficjalnie udostępnione przez Microsoft. Po raz pierwszy pojawiły się one na forum win7vista.com.

Mówią one o obraniu przez Microsoft kierunku rozwoju zbliżonego do polityki firmy Apple. Windows 8 ma skupić się na zwiększeniu wydajności. System ma przede wszystkim startować szybciej. Funkcja wznawiania ma sprawić, że ma być on dostępny do użytku w niecałą sekundę – nawet na tabletach i laptopach.

Drugim, ważnym punktem w Windows 8 ma być możliwość logowania poprzez rozpoznawanie twarzy. Oprócz tego dokument wspomina o pomocy użytkownika – w pełni zintegrowanej z internetem, ułatwionej opcji przywracania systemu oraz natywnym wsparciu dla technologii trójwymiarowego obrazu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto