A A A

Kamera sferyczna Acer Holo360 dotarła do Polski

16 sierpnia 2018, 09:10
Holo360 to pierwsza sferyczna kamera 360 stopni od Acera pozwalająca użytkownikom nagrywać, odtwarzać, edytować oraz udostępniać w sieci materiały wcześniej nagrane. Produkt łączący w sobie cechy smartfona oraz aparatu i od sierpnia dostępny jest w Polsce.
Kamera sferyczna Acer Holo360 dotarła do Polski

Kamera pracuje w oparciu o platformę Qualcomm Connected Camera i wyposażona jest w mobilny procesor Qualcomm Snapdragon 625. Łączy w sobie wydajność pozwalającą na edycję plików wideo w czasie rzeczywistym, zintegrowane połączenie LTE oraz 3" ekran dotykowy pełniący funkcję interfejsu. Dzięki temu Acer Holo360 jest zintegrowanym rozwiązaniem do transmitowania na żywo filmów 360°.

Certyfikowana przez ImmerVision panoramiczna optyka nagrywa obraz w wysokiej rozdzielczości, bez zniekształceń w całym polu widzenia. Umożliwia to Holo360 tworzyć wysokiej jakości zdjęcia w rozdzielczości 6.9K oraz filmy w rozdzielczości 4K. Dodatkowo urządzenie pozwala odtwarzać nagrane treści za pomocą zestawów wirtualnej rzeczywistości.

Holo360 funkcjonuje w oparciu o system operacyjny Android 7.1, umożliwiający użytkownikom udostępniać zdjęcia 360° oraz filmów bezpośrednio na portalach społecznościowych, a także dokonywać podglądu nagrań na urządzeniu, bez konieczności wcześniejszego podłączenia kamery z komputerem bądź telefonem.

Cena oraz dostępność

Kamera sieciowa Acer Holo360 dostępna jest w Polsce w cenie 1499 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto