A A A

Karta sieciowa na USB dla wymagających

29 czerwca 2014, 10:00
W ofercie producenta Netis, pojawił się dwuzakresowy adapter USB WF2151, który oferuje stabilne łącze i wysoką wydajność.
Karta sieciowa na USB dla wymagających

Adapter pracuje w dwóch zakresach pasma: 2,4 GHz i 5 GHz i oferuje prędkość do 300 Mbps. Dzięki temu można swobodnie surfować po Internecie, korzystać z poczty elektronicznej, gier sieciowych, strumieniowej transmisji wideo HD, czy telefonii VoIP. Praca na paśmie 5 GHz zmniejsza również ryzyko zakłócenia, spowodowane urządzeniami innych użytkowników.

Dwie zewnętrzne anteny o mocy 5dBi, zapewniają optymalny zasięg. Dzięki zastosowaniu złącza USB 2.0 oraz przyciskowi WPS w łatwy i szybki sposób można zainstalować kartę w komputerze stacjonarnym czy laptopie.

Zaimplementowana funkcja AP + Repeater pozwala na wykorzystanie WF2151 do poszerzenia zasięgu sieci WiFi. Jest to rozwiązanie umożliwiające rozszerzenie sieci o dodatkowy obszar, wokół miejsca w którym znajduje się komputer z podłączoną kartą.

Netis, jako jedyny producent, zapewnia interfejs w języku polskim we wszystkich swoich produktach dostępnych na naszym rynku.

Cenę urządzenia ustalono na 99 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Danti93
Danti93
1 lipca 2014, 11:46
Dobrze wynika z tekstu, bo to urządzenie skierowane dla posiadaczy PC i laptopów , a nie tabletów konsumenckich. Porządne tablety robocze zazwyczaj mają opcję dokręcenia anten zewnętrznych ,nikt się przy nich nie bawi w adaptery dodatkowe. A tablety konsumenckie to cóż - zabawka, czego tu więcej od zabawki oczekiwać.
avatar
~Anonim
29 czerwca 2014, 11:28
Witam! Może do stacjonarnego PC, albo do laptopa to się nadaje (tak przynajmniej wynika z tekstu), ale już podpiąć to pod adapter micro-USB <-> USB - i do tabletu, żeby połączenie było stabilniejsze, to już może nie być zbyt wygodne ze względu na te dwie antenki. Ja mam kartę sieciową USB - "LevelOne WUA-0614" - i czasem podpinam ją do tabletu ("Acer Iconia W3-810"), żeby połączenie było stabilniejsze, bo często zasięg zanika - i... Trochę niewygodnie jest z tym adapterem i podpiętą kartą sieciową.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto