A A A

Karty Toshiba Exceria już dostępne na rynku

13 czerwca 2012, 09:12
Karty Toshiba Exceria już dostępne na rynku

Za sprawą Wilk Elektronik SA, oficjalnego dystrybutora marki Toshiba, już wkrótce na Polskim rynku dostępna będzie linia najszybszych na świecie kart SD – Toshiba Exceria. Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy z trzech typów tej linii – Exceria HD.

Na linię pamięci składają się trzy typy kart zróżnicowanych pod względem pojemności oraz parametrów odczytu i zapisu – Typ 1, 2 oraz HD. Karta ostatniego typu, gwarantująca parametry pracy na poziomie 90/30 MB/s, została właśnie wprowadzona na polski rynek. Pozostałe dwa typy kart w ofercie Wilk Elektronik dostępne będą już wkrótce.

Linia kart Toshiba Exceria to seria kart pamięci zgodnych z superszybkim interfejsem UHS1, w jej skład wchodzi najszybsza obecnie na rynku karta SD ( Typ 1) umożliwiająca odczyt na poziomie 95MB/s i zapis sięgający aż 90 MB/s. W przypadku starszych urządzeń, nie wykorzystujących możliwości interfejsu UHS-I użytkownik może liczyć na minimalny transfer zgodny z 10 klasą prędkości.

Karty Toshiba EXCERIA HD dostępne są w wersjach 8GB, 16GB i 32GB.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto