A A A

Kieszonkowa nagrywarka CAPCOM edition

10 sierpnia 2015, 12:00
Avermedia przy współpracy z firmą Capcom przygotowała nową wersję swojego topowego produktu Live Gamer Gortable. Urządzenie zostało stworzone z myślą o popularnej lidze Capcom Pro Tour.
Kieszonkowa nagrywarka CAPCOM edition

Live Gamer Portable Capcom to zewnętrzne urządzenie USB działające niezależnie od PC, pozwalające na nagrywanie oraz strumieniowanie rozgrywki w jakości 1080p. Zaprojektowana specjalnie dla ambitnych graczy, ta kieszonkowa nagrywarka jest wyposażona w sprzętowy kompresor H.264, który pozwala znacznie zmniejszyć obciążenie CPU i gwarantuje łatwiejszą edycję materiałów.

Kompatybilność

Urządzenie posiada złącze HDMI oraz Component i wspiera szeroką gamę rozdzielczości, dzięki czemu współpracuje zarówno z konsolami, jak i z PC. Dzięki funkcji HDMI pass-through rozgrywka będzie płynna, nawet podczas nagrywania. Co więcej, Live Gamer Portable Capcom bezpośrednio łączy się z serwisami streamingowymi oraz pozwala na dodanie komentarza głosowego podczas strumieniowania.

Niskie opóźnienie

Sprzęt umożliwia też streamowanie za pomocą ulubionego oprogramowania i udostępnianie własnej, kreatywnej wizji ze świata wirtualnej rzeczywistości. Co najważniejsze, w porównaniu do innych rozwiązań sprzętowych na USB, streamowanie odbywa się z ultra-niskim opóźnieniem kodowania (<350ms). Nie trzeba już martwić się o synchronizację gry z własnym komentarzem.

Wolność wyboru

LGP Stream Engine umożliwia korzystanie z popularnych platform do streamowania takich jak: Xsplit, Open Software Broadcaster, Flash Media Encoder Live czy Wirecast. Ponadto, możesz wysyłać sygnał do programów takich jak VLC i używać ich kodeka.

Innowacyjne rozwiązania

Dzięki specjalnej funkcji TimeShift, wystarczy cofnąć się na linii czasu i kliknąć przycisk, aby rozpocząć retroaktywne nagrywanie swojej gry. Można cofać się tak często, jak tego potrzebujesz (w buforze jednej godziny).

Produkt jest dostępny na rynku w cenie 649 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto