A A A

Klawiatura dla graczy od CM Storm

5 czerwca 2012, 14:35
Klawiatura dla graczy od CM Storm

Cooler Master zaprezentował kolejną, mechaniczną klawiaturę dla graczy – Quick Fire Pro.

Klawiatura ma zagwarantować niesamowicie krótki czas reakcji, wynoszący niespełna 1ms w trybie USB. Atutem modelu ma być także blokada przycisku Windows w trakcie grania oraz wygodna obsługa multimediów za pomocą dedykowanych klawiszy.

Producent zapewnia, że Quick Fire Pro zapewni pełne wsparcie dla technologii N Key Rollover. Dzięki temu klawiatura CM Storm umożliwi jednoczesne naciśniecie i aktywowanie wielu klawiszy, zarówno w trybie USB jak i PS/2. Innym rozwiązaniem, mającym przypaść graczom do gustu jest podświetlanie czerwoną diodą LED najczęściej wykorzystywanych klawiszy, takich jak WASD. Funkcja ta z całą pewnością będzie przydatna w pomieszczeniach, w których panuje półmrok.

Również integracja z przełącznikami CHERRY MX powinna spodobać się użytkownikom. Wykorzystanie tego typu przełączników w Quick Fire Pro przełoży się na znacznie lepsze dostosowanie parametrów pracy klawiatury do różnego typu gier, od FPS-ów, poprzez gry MMO a na RTS-ach kończąc. Dostępność poszczególnych rodzajów przełączników CHERRY MX (niebieskich, brązowych oraz czarnych) będzie zależna od regionu.

Klawiatura Quick Fire Rapid została wyposażona także w specjalne rozwiązanie pozwalające na optymalne ułożenia kabla USB, który wzmocniony jest dodatkowym oplotem. Umożliwiają to specjalne kanaliki umieszczone w spodniej części klawiatury.

Sugerowana CM Storm QuickFire Rapid ma wynosić ok. 100$.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto