A A A

Klawiatura gamingowa HyperX Alloy FPS RGB

19 września 2018, 10:00
HyperX poinformowało o rozpoczęciu dostaw mechanicznych klawiatur dla graczy HyperX Alloy FPS RGBTM. Model Alloy FPS RGB wyposażono w mechaniczne przełączniki klawiszy Kailh Silver Speed o krótszym skoku i mniejszej sile wymaganej do aktywacji.
Klawiatura gamingowa HyperX Alloy FPS RGB

 

Wyposażenie modelu Alloy FPS RGB w przełączniki Kailh Silver Speed to ważne rozszerzenie oferty klawiatur Alloy FPS firmy HyperX. Przełączniki te wymagają do aktywacji siły zaledwie 40 g, a ich żywotność to 70 milionów naciśnięć. Klawiaturę cechuje ponadto jaśniejsze i wyraźniejsze oświetlenie RGB, realizowane przez diody LED umieszczone w widoczny sposób na obudowach przycisków oraz pięć dostępnych poziomów jasności.

Alloy FPS RGB udostępnia także tryb Game Mode, który dla bezpieczeństwa wyłącza klawisz Windows oraz zapewnia 100-procentowy anti-ghosting i funkcję N-Key rollover. Dodatkową wygodę gwarantuje łatwo dostępne złącze USB do ładowania umieszczone z tyłu obudowy oraz odłączany pleciony przewód.

Klawiatura mechaniczna Alloy FPS RGB oferuje trzy własne profile podświetlenia, które można zapisać bezpośrednio w jej pamięci i korzystać z nich w dowolnym momencie - podobnie jak z ustawień makr. Oprogramowanie HyperX NGenuity pozwala na modyfikowanie ustawień oświetlenia RGB LED poszczególnych klawiszy. Co więcej, zaawansowane narzędzia NGenuity obejmują także tryb Game Mode oraz ustawienia makr.

Mechaniczna klawiatura dla graczy HyperX Alloy FPS RGB jest dostępna w sieci sklepów partnerskich HyperX - zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Cena sugerowana przez producenta wynosi 109,99 EUR lub 99,99 GBP.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto