A A A

Klawiatura, która tylko kopiuje i wkleja

30 września 2021, 09:45
„The Key" to nie jest żart...
Klawiatura, która tylko kopiuje i wkleja

...choć od niego wszystko się zaczęło

1 kwietnia tego roku użytkownicy serwisu społecznościowego dla programistów Stack Overflow otrzymali alerty z informacją, że mają do wykorzystania ograniczoną liczbę przyciśnięć klawiszy „kopiuj/wklej", a limit ten mogą zwiększyć poprzez zakup klucza. Programiści byli rozczarowani, gdy dowiedzieli się, że „The Key" nie jest realnym produktem do kupienia.

Dlatego Stack Overflow we współpracy z firmą Drop postanowili wyprodukować specjalną klawiaturę z przyciskami „C" i „V" oraz trzecim przyciskiem o tajemniczym przeznaczeniu. Jakim? Nie ma to większego znaczenia, bo wszystkie te trzy klawisze są w rzeczywistości programowalne, dzięki czemu za ich pomocą możesz wykonać dowolne zadanie. „The Key" została wyposażona w przełączniki Kailh Box Black, które zapewnią „niezwykle płynne, liniowe odczucie". Z tyłu malutkiej klawiatury znajduje się złącze USB-C, a pod spodem nóżki, które zapobiegają ślizganiu się gadżetu.

Uroczą „The Key" można zamówić w przedsprzedaży za 29 dolarów.

fot. Drop


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto