A A A

Klawiatura z myślą o dzieciach

25 listopada 2010, 11:35
Klawiatura z myślą o dzieciach

Firma Platinet wprowadziła do swojej oferty kolorową klawiaturę edukacyjną dla dzieci.

Klawiatura Omega została stworzona specjalnie dla najmłodszych. Odpowiednio dobrane kolory klawiszy wspomagają zapamiętywanie położenia liter i cyfr. Została ona zaprojektowana w oparciu o profesjonalną opinię i konsultacje pedagogów wczesnoszkolnych, którzy zasugerowali dobór kolorów, układ i elementy graficzne.

Klawiatura posiada duże i czytelnie opisane klawisze. Jest wygodna i łatwa w obsłudze. Bardzo przydatne są inne kolory dla samogłosek i spółgłosek, znaków interpunkcyjnych oraz cyfr, które ułatwiają naukę i czynią pierwszy kontakt z komputerem bardziej intuicyjnym. Dzięki klawiaturze Omega, nauka liter, cyfr i podstaw obsługi komputera jest znacznie prostsza. Ważne jest również to, że klawisze oznaczone są dodatkowo polskimi znakami: ten sam kolor polskich znaków ąęćłńóśźż, znaku € oraz prawego klawisza ALT. Klawiatura umożliwia naukę korzystania z układu klawiatury "polski programisty" pisania i czytania.

Urządzenie kosztuje niecałe 100 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto