A A A

Kobiecy turniej Counter-Strike: GO na IEM Katowice

6 lutego 2015, 07:20
Już 15 marca 2015 roku w Katowicach zobaczymy najlepsze na świecie żeńskie drużyny Counter-Strike: Global Offensive. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym przed publicznością zagrają o prestiż i nagrody, których pula wynosi 30 000 dolarów.
Kobiecy turniej Counter-Strike: GO na IEM Katowice

Jednocześnie łączna pula nagród wszystkich turniejów na Intel Extreme Masters Katowice osiągnęła już ponad 550 000 dolarów. Organizatorzy jednak nie mówią ostatniego słowa!

„To będzie niezwykły IEM, także ze względu na turniej kobiet. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale kobiece drużyny są niezwykle profesjonalne i mam nadzieję, że ich obecność na scenie turniejowej w Katowicach przełamie kolejny stereotyp - gracza mężczyzny. Szykują się niesamowite emocje", mówi Juliusz Kornaszewski CEE PR Manager w Intelu.

O triumf w Intel Challenge Katowice powalczą cztery drużyny (dwie europejskie, jedna amerykańska oraz jedna drużyna z Polski). Zostaną wyłonione w drodze internetowych eliminacji. Dla każdego regionu przewidziano dedykowane kwalifikacje. Zawody finałowe zostaną rozegrane w systemie BO3 (best of three) Single Elimination na scenie Counter-Strike: Global Offensive w niedzielę, 15 marca.

Turniej kobiet będzie częścią targów IEM Expo, które odbędą w tym samym czasie, co finały Mistrzostw Świata Intel Extreme Masters, gromadzące największe gwiazdy e-sportu.

Więcej informacji na temat turnieju można znaleźć na stronie IEM.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto