A A A

KodyNagrody dla kupujących ultrapanoramiczne monitory LG

4 października 2015, 05:10
Firmy LG Polska i Fantasy EXPO zapraszają do udziału w kolejnej akcji promocyjnej. KodyNagrody to kumulacja bonusów dla wszystkich kupujących ultrapanoramiczne monitory LG.
KodyNagrody dla kupujących ultrapanoramiczne monitory LG

Tym razem na dedykowanej stronie www.fechallenge.com/kodynagrody, osoby, które zakupiły UltraPanoramiczne monitory LG 21:9 o przekątnych 25", 29" i 34" mogą liczyć na liczne bonusy.

Wypełniając odpowiedni formularz można wygrać zaproszenia VIP na imprezę Poznań Game Arena, myszki ASUS ROG Sica oraz dodatkowy monitor. Wystarczy, że 16 października zjawicie się w Poznaniu i odwiedzicie stoisko LG. Tam oprócz wspomnianych wcześniej nagród, czekają na Was gwiazdy Internetu - Izak, Dis, Nervarien oraz Kiara, z którymi będziecie mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz porozmawiać.

Osoby, które w zakupią monitory LG, wypełniając formularz, mogą liczyć na przedłużenie gwarancji aż do 4 lat.

Jak informuje LG,  po wypełnieniu formularza, wydłużona zostanie gwarancja na wadliwe piksele z 30 do 45 dni, co oznacza, że jeżeli w ciągu tego okresu zepsuciu ulegnie choćby jeden subpiksel, monitor zostanie wymieniony na zupełnie nowy.

Jak twierdzi LG, dzięki akcji KodyNagrody można wydłużyć okres ochronny dla swojego monitora, a przy okazji wygrać fantastyczne nagrody. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.fechallenge.com/kodynagrody

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto