A A A

Kolejna aktualizacja Leoparda

12 lutego 2008, 12:42
Kolejna aktualizacja Leoparda

Można zauważyć, że od momentu wydania nowej wersji MacOS X, Apple średnio co dwa miesiące przygotowuje większe uaktualnienia. Tym razem użytkownicy mają do pobrania prawie 350 MB poprawek.

Aktualizacja obejmuje oczywiście wszystkie kategorie funkcjonalności. Według Apple'a nowy Leopard ma działać stabilniej, zgodniej i ma być bezpieczniejszy. Wśród elementów systemu, w których znajdziemy poprawki, warto zwrócić szczególną uwagę na AirPorts, Powrót do mojego Maca (Back to my Mac), Dashboard, Pulpit, iCal, iChat, Finder, Poczta czy Time Machine. Jeśli chcesz poznać szczegóły, to pełną listę zmian można znaleźć na stronie Apple.

Na koniec warto zaznaczyć, że aktualizację 10.5.2 można pobrać jako oddzielną instalację lub przez centrum aktualizacji. Oprócz użytkowników MacOS 10.5.1 mogą (a producent twierdzi nawet, że powinni) z niej skorzystać także ci, którzy korzystają z pierwszej wersji 10.5.

źródło: Apple


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto