A A A

Kolejne gry na urządzeniach z rodziny SHIELD

18 lutego 2015, 13:30
NVIDIA uruchomiła usługę gier na żądanie GRID, 18 listopada 2014 roku, z biblioteką 20 gier. Właśnie zmierza osiągnąć podwojenie tej liczby (40 tytułów).
Kolejne gry na urządzeniach z rodziny SHIELD

Już w trakcie premiery usługa oferowała użytkownikom urządzeń z rodziny SHIELD różnorodne gry, więc w bibliotece znalazły się takie tytuły klasy AAA jak „Borderlands 2" i „Dead Island", a także sporo klasyków jak np. „Brutal Legend".

Od tego momentu NVIDIA dodawała nowe gry każdego tygodnia. Hity, jak "Batman: Arkham Origins". Gry dla młodszych graczy z serii LEGO. Jeszcze więcej klasyków, jak „Psychonauts". Użytkownicy sami podpowiedzieli , że chcieliby więcej gier typu indie. Odpowiedzią na te prośby były tak cenione tytuły tytułami jak „Stacking" i „Revolver 360 RE:Actor".

Proces osiągnięcia 40 tytułów w usłudze GRID rozpoczął się w zeszłym tygodniu niezależną grą zręcznościową Brothers: Tale of Two Sons, zdobywcą wielu wyróżnień Gra Roku 2013. Dzisiaj do Saints Row: The Third dołącza na urządzeniach z rodziny SHIELD wysoko oceniana gra „Saints Row IV". Tytułem numer 39 będzie "Alan Wake", a numer 40 to "Metro: Last Light Redux".


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto