A A A

Kolejne produkty dołączają do Razer Synapse 2.0

8 czerwca 2012, 11:10
Kolejne produkty dołączają do Razer Synapse 2.0

Firma Razer podczas konferencji International Data Corporation (IDC) „Clound and X-platform Gaming” ogłosiła, że w ciągu zaledwie sześciu miesięcy w systemie Razer Synapse 2.0 zapisano ponad pół miliona1 profili użytkowników!

Producent urządzeń peryferyjnych i akcesoriów dla graczy ujawnił też, że Razer Synapse 2.0 już teraz współpracuje z kultową myszką Razer DeathAdder, a już wkrótce do grupy wspieranych produktów dołączą pozostałe urządzenia z prestiżowej serii Legacy, w tym mechaniczna klawiatura Razer BlackWidow. Ponieważ w rękach graczy znajdują się już miliony produktów firmy Razer, producent spodziewa się stałego wzrostu liczby zapisanych ustawień.

Razer Synapse 2.0 jest zintegrowanym systemem synchronizacji osobistych ustawień urządzeń peryferyjnych, skojarzonych z kontem gracza. Zaprojektowany specjalnie dla graczy, system całkowicie eliminuje potrzebę wielokrotnej konfiguracji tego samego sprzętu – dzięki Razer Synapse 2.0 ustawienia, makro i definicje klawiszy są przechowywane i dostępne z poziomu jednej platformy. Dzięki niemu, posiadacze sprzętu Razer w mgnieniu oka uzyskają dostęp do swoich sprawdzonych ustawień zarówno na turniejach, podczas LAN-party czy po prostu po podłączeniu do innego komputera w domu.

Do końca roku firma Razer planuje zintegrować Razer Synapse 2.0 z kolejnymi produktami z linii Legacy.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto