A A A

Kolekcjonerskie NFT dla kinomanów

29 listopada 2021, 15:10
Dystrybutor filmów AMC Networks oraz firma Sony Pictures zaoferują niewymienialne tokeny uczestnikom programu lojalnościowego.
Kolekcjonerskie NFT dla kinomanów

Nowy marketing filmowców

Aby zdobyć cyfrową nagrodę wystarczy być członkiem programu i kupić bilety na film „Spider-Man: No Way Home", którego premierę zaplanowano na 16 grudnia. Nabywca otrzyma jeden z 86 tysięcy tokenów NFT.

Wygląda na to, że wykorzystując wzrost zainteresowania kryptowalutami specjaliści od marketingu z branży filmowej próbują nowych sposobów nawiązania kontaktu z kinomanami i metod zwiększenia sprzedaży biletów.

Każdy NFT jest wyjątkowy: to odpowiednik przedmiotu kolekcjonerskiego, którego nie sposób powielić. W przeciwieństwie do większości tradycyjnych walut, konkretnego NFT nie można po prostu wymienić na inny, a własność tych aktywów jest rejestrowana w cyfrowej księdze (blockchainie).

Bilety na film trafią do sprzedaży dzisiaj, 29 listopada. Nabywcy, którzy zakwalifikują się do programu, otrzymają 22 grudnia wiadomość e-mailową z instrukcjami dotyczącymi odbioru NFT.

Ogółem AMC Networks zamierza uruchomić ponad 100 projektów związanych z niewymienialnymi.

fot. Sony


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto