A A A

Komórek więcej niż Polaków

11 lipca 2008, 10:46
Komórek więcej niż Polaków

Liczba telefonów komórkowych przekroczyła już liczbę ludności naszego kraju. Na statystycznego Polaka przypada 1,09 telefonu – podał Główny Urząd Statystyczny. W tej dziedzinie zbliżamy się do średniej w Unii Europejskiej, w której na jedną osobę przypada 1,12 telefonu. Eksperci tłumaczą, że jest to wynik ogólnego zapracowania Polaków, skutkiem czego rozmowy telefoniczne niejednokrotnie zastępują nam spotkania towarzyskie.

Z drugiej strony operatorzy wciąż prześcigają się w wymyślaniu nowych sposobów na przyciągnięcie potencjalnych klientów. Agresywna reklama, programy lojalnościowe, różne bonusy czy zaproponowana ostatnio przez jedną z sieci możliwość zamiany umów abonamentowych, zawieranych na miesiące czy lata, na minutowe – to wszystko poszerza grono użytkowników telefonów komórkowych. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że obecny telefon to coraz bardziej skomplikowane urządzenie z systematycznie rozszerzanym zakresem funkcji i możliwości.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto