A A A

Koniec cięcia cen internetu

20 lutego 2008, 11:46
Koniec cięcia cen internetu

Ciekawą wypowiedź Macieja Wituckiego, prezesa Telekomunikacji Polskiej, w której zwiastuje on koniec obniżek cen internetu, można znaleźć w dzisiejszym Pulsie Biznesu.
W opinii Wituckiego dostawcy internetu w ostatnim czasie zredukowali ceny tak mocno, że teraz oferują swoje usługi na granicy opłacalności. Nie należy się więc spodziewać dalszego spadku cen, zamiast tego operatorzy zaproponują swoim klientom dodatkowe usługi – przykładowo internet z laptopem (w niższej niż dotychczas cenie) czy pakietami bezpieczeństwa, które zamierza oferować TP.

Źródło: Puls Biznesu


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
k222
opera
21 marca 2008, 12:35
LOL
Co mnie obchodzi jakiś frajer z TP co mówi że już ceny nie obniżą jak ja nie mam w ogóle takiego internetu za który płace?Mógłbym płacić i te 150zł na miesiąc ale jak oni tak mnie ojebują więc nie ma sensu w ogóle brać neta od TP!! Mam nadzieje że po przeczytaniu mojego komenta jakaś osoba nie weźmie neostrady tylko jakąś inną usługę.
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto