A A A

Kostka DICE+ już dostępna

27 listopada 2013, 15:00
Kostka DICE+ już dostępna

Innowacyjna elektroniczna kostka do gry DICE+, jako pierwszy polski produkt jest dostępna w amerykańskiej sieci sklepów Apple Store.


Firma Game Technologies, która stworzyła i produkuje kostkę DICE+, jako pierwsza firma z Polski oferuje swój produkt w Apple Store. Dostępny jest on obok najnowszych modeli iPhone’a, iPad’a czy kultowych laptopów MacBook.

- Kostka elektroniczna DICE+ jest przełomowym produktem – przenosi tradycyjne gry do świata cyfrowej rozrywki. Docenili to nasi partnerzy z Apple, którzy po wnikliwej analizie dopuścili kostkę do sprzedaży w Apple Store – mówi Patryk Strzelewicz, jeden z pomysłodawców kostki - Urządzenie zostało wymyślone i zaprojektowane w Polsce, tutaj jest również produkowane. Teraz dzięki partnerstwie z Apple klienci na całym świecie mogą nabyć polską kostkę DICE+.

DICE+ jest nowoczesną wersją tradycyjnej kostki do gry – która dzięki wbudowanej technologii może służyć również jako pełnowartościowy kontroler, komunikujący się z tabletami i innymi urządzeniami za pomocą energooszczędnej technologii Bluetooth 4.0. Elektroniczna kostka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, cyfry wyświetlane są w innowacyjny sposób spod powierzchni ścianek sześcianu. W urządzenie wbudowano procesor, akcelerometr, magnetometr, sześć diod RGB oraz dziesiątki innych podzespołów elektronicznych, dzięki którym obsługa kostki jest bardzo intuicyjna.

 

Gadżet współpracuje z tabletami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych iOS i Android. Wbudowana bateria po jednym ładowaniu pozwala na 20 godzin nieprzerwanej zabawy.

Urządzenie oficjalnie zaprezentowano podczas targów Gamescom w Kolonii w sierpniu 2013 roku. Obecnie z DICE+ współpracuje kilkanaście gier, do końca 2013 roku liczba ta ma się powiększyć o kolejnych pięć, następne kilkadziesiąt jest już w trakcie opracowywania.

Przedpremierowo kostką DICE+ w cyfrowego chińczyka na polskim stanowisku grali Angela Merkel i Donald Tusk podczas największych targów elektronicznych w Europie, CeBIT.

Kostka DICE+ wraz z pakietem kilkunastu gier jest dostępna w cenie 149,99 zł.
Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
marcepan123456
27 kwietnia 2015, 19:01
nie tylko w rtv euro agd, teraz kostka ma się pojawić w sklepach z zabawkami dla dzieci typu SMYK, w końcu to gadżet do rodzinnej zabawy więc już dawno powinien znaleźć się na półkach takich sklepów.
avatar
FourFour
29 listopada 2013, 12:41
Śledzę ten produkt już od zeszłego roku i E3. Trochę im to zajęło, ale nareszcie jest w sprzedaży. Congrats! Oby więcej takich pozytywnych info
avatar
~Anonim
28 listopada 2013, 09:17
Witam! Chyba nie tylko w amerykańskiej sieci "Apple Store" jest dostępna ta kostka. W "RTV Euro AGD" również jest dostępna w cenie 149 zł. brutto.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto