A A A

Kraken Pro - nowe słuchawki od Razera

17 sierpnia 2012, 08:45
Kraken Pro  - nowe słuchawki od Razera

Razer zaprezentował podczas gamescom dwa nowe produkty: zestaw słuchawkowy Razer Kraken Pro oraz słuchawki Razer Kraken.

Podobnie jak wiele poprzednich zestawów słuchawkowych firmy Razer, Kraken Pro został przetestowany w boju przez rzeszę profesjonalnych graczy i sportowców, tak aby zapewniać optymalny komfort podczas długich sesji grania. Lewa słuchawka jest wyposażona w pełni składane ramię mikrofonu. Zastosowanie elastycznego materiału pozwala na dostosowanie położenia jednokierunkowego odbiornika, umożliwiając wydawanie strategicznych komend lub dzwonienie do znajomych.

Duże, 40-milimetrowe głośniki z magnesami neodymowymi zostały zestrojone tak, aby zapewnić czyste brzmienie zarówno w przypadku wysokich i średnich tonów, jak i potężnych, głębokich basów. System zamkniętych nauszników z miękką wyściółką zapewnia izolację od dźwięków otoczenia, pozwalając skupić się na aktualnych misjach lub prowadzić konwersacje bez żadnych zakłóceń.

Skonstruowane z naciskiem na wytrzymałość, słuchawki Razer Kraken są w stanie wytrzymać trudy dnia codziennego, niezależnie od tego, czy są używane podczas dojazdu do pracy, czy podczas szaleństw na stoku. Ich atutem jest niska waga, która pozwala na komfortowe użytkowanie bez żadnych ograniczeń czasowych.

Razer Kraken Pro to wydatek rzędu 79,99 euro, natomiast za Razer Kraken trzeba zapłacić 59,99 euro.Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto