A A A

Krypton - kolejny powrót BlackBerry?

17 września 2017, 08:10
BlackBerry produkcji kanadyjskiej firmy RIM przez lata było synonimem smartfona. Aż do premiery iPhone'a i urządzeń z Androidem. Marka, po raz kolejny, szykuje się do powrotu na rynek.
Krypton - kolejny powrót BlackBerry?

Smartfon był już certyfikowany w Bluetooth SIG i WiFi Alliance (WFA), a więc jego istnienie jest potwierdzone. Według wstępnych informacji, urządzenie ma posiadać duży dotykowy ekran Full HD, bez klawiatury fizycznej. Za wydajność ma odpowiadać układ Snapdragon 625, wspierany przez 4GB RAM. Bateria ma mieć pojemność 4000 mAh.

Urządzenie ma bazować na Androidzie i być kolejnym z serii DTEK, posiadającym zaawansowane systemowe modyfikacje polepszające bezpieczeństwo użytkownika. Nie wiadomo jednak, czy będzie to najnowszy Android O, czy starsza wersja.

Bardzo prawdopodobne, że smartfon zadebiutuje w ciągu najbliższych tygodni.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto