A A A

Kryształowo czysta klawiatura Cooler Master

20 października 2016, 14:30
Wielu graczy uważa, że ich gamingowy sprzęt ma nie tylko działać dobrze, ale także właściwie się prezentować. Dla takich osób Cooler Master przygotował MasterKeys Pro L Crystal Edition - specjalną wersję swojej sztandarowej klawiatury mechanicznej.
Kryształowo czysta klawiatura Cooler Master

Specjalna edycja MasterKeys Pro L posiada przezroczystą obudowę. Cooler Master zdecydował się na taki zabieg nie tylko po to, by nadać klawiaturze wyjątkowy wygląd, ale także wzmocnić efekt podświetlenia RGB. Pomijając zmianę designu to nadal ta sama klawiatura mechaniczna, która od czasu debiutu zdążyła zdobyć dużą ilość bardzo pozytywnych ocen.

Stworzony do wygrywania

Mechanik od Cooler Master został wyposażony w przełączniki Cherry MX, uznawane przez graczy za jedne z najlepszych na rynku. Do tego w MasterKeys Pro L zastosowano procesor ARM Cortex M3 - jak zapewnia producent, jest to jeden z szybszych tego typu podzespołów, jaki obecnie można znaleźć w klawiaturze mechanicznej. Wszystko to razem przekłada się na szybki czas aktywacji klawiszy, bardzo potrzebny w wielu grach online.

Wystarczy jeden klik

Kolejną przydatną rzeczą dla graczy jest opcja nagrywania makr. Makra ułatwiają rozgrywkę zwłaszcza w grach MMO, gdzie często trzeba szybko wcisnąć skomplikowaną kombinację klawiszy. Cooler Master połączył w swoim produkcie również technologię N-key z 6-key rollover, by przy jednoczesnym korzystaniu z kilku przycisków każdy z nich zadziałał właściwie.

Dla laika i zawodowca

MasterKeys Pro L to urządzenie peryferyjne typu plug and play, a więc po podpięciu do komputera można od razu zabrać się do grania i to bez konieczności instalowania sterowników. Kto jednak chce wycisnąć z klawiatury jeszcze więcej, może skorzystać z dodatkowego oprogramowania. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników producent przygotował zestaw narzędzi SDK, do tworzenia własnych trybów podświetleń.

Klawiatura MasterKeys Pro L Crystal Edition kosztuje 179.95$ i jest dostępna w oficjalnym sklepie Cooler Master.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto