A A A

Kup pamięć, system operacyjny gratis

16 lutego 2008, 12:34
Kup pamięć, system operacyjny gratis

Od dzisiaj firma Wilk Elektronik, producent pamięci GOODRAM, oferuje klientom ciekawy zestaw, w skład którego wchodzi moduł pamięci oraz pełna wersja najnowszego systemu operacyjnego Mandriva Xtreme2. Rozwiązanie to stworzone zostało z myślą o użytkownikach, którzy składają nowy komputer.

Główną zaletą dla klienta jest to, że za koszt niewiele wyższy od rynkowej ceny pamięci otrzymuje dowolny moduł pamięci wraz z systemem operacyjnym. Pakiet: pamięć + system operacyjny skierowany jest zarówno do firm zajmujących się produkcją komputerów, jak i pozostałych osób chcących cieszyć się zaletami legalnego i wysoce funkcjonalnego systemu operacyjnego.

Każda osoba decydująca się na zakup modułu pamięci z logo GOODRAM będzie mogła równocześnie zamówić w pełni funkcjonalny system operacyjne Xtreme2, w skład którego wchodzą m.in. kompletny pakiet biurowy OpenOffice, Skype, program do nagrywania płyt DVD, odtwarzacze filmów i muzyki oraz oprogramowanie do obsługi poczty i internetu. W odróżnieniu od innych systemów operacyjnych, Xtreme2 nie ma tak dużych wymagań sprzętowych, a przy tym oferuje oryginalne rozwiązania w postaci m.in. zaawansowanego pulpitu 3D.

źródło: Wilk Elektronik


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Bodzio11q
opera
21 marca 2008, 13:15
...
Fajny pomosł . Mnie się podoba :D
zgłoś do moderacji »
NightMare
NightMare
opera
16 lutego 2008, 17:07
WW
No właśnie, ja nie też nie rozumiem dlaczego z ramami ;/ Można by je dawać razem z HDD czy całymi kompami zamiast windowsa, ale żeby z ramami? :| Coś nie w te stronę idzie GoodRam
zgłoś do moderacji »
avatar
darek40bc
opera
16 lutego 2008, 14:20
Dlaczego z RAMamiI?
Może i to jest fajny pomysł, ale dlaczego z RAMami? Lepiej jak byłby dołączny do całych zestawów.
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto