A A A

LAMAX Dots1 – małe słuchawki, które potrafią zaskoczyć

12 czerwca 2019, 07:00
Rynek bezprzewodowych słuchawek dousznych zdominowały modele, które można określić jako pchełki. Firma LAMAX nie pozostaje w tyle i prezentuje Dots1 – kompaktowe słuchawki wraz ze stacją ładującą.
LAMAX Dots1 – małe słuchawki, które potrafią zaskoczyć

Wysoka jakość i wygoda użytkowania

To co charakteryzuje LAMAX Dots1 to przede wszystkim ich mały rozmiar oraz duża swoboda. Pchełki wykonane zostały z bardzo dobrej jakości materiałów, co świadczy o wysokiej klasie urządzenia. Na obudowie prawej słuchawki znalazł się jeden przycisk, dzięki któremu obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Naturalnie użytkownik znajdzie tutaj mikrofon, dzięki któremu będzie mógł prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności wyciągania słuchawek z uszu.

Dźwięk wydobywający się z słuchawek charakteryzuje się mocnym basem, a wyraźne górne tony sprawiają, że odczucia płynące ze słuchania muzyki można porównać do urządzeń z najwyższej klasy premium.

Słuchawki LAMAX Dots1 oferują stabilne połączenie i długi czas pracy

Dzięki technologii Bluetooth 5.0 połączenie słuchawek ze smartfonem lub innym urządzeniem jest stabilne i nie powoduje opóźnień. Dzięki automatycznemu parowaniu LAMAX Dots1 ze źródłem dźwięku odbywa się błyskawicznie.

Akumulatory o pojemności 100 mAh, które zamontowane zostały w słuchawkach Dots1 pozwalają na trzy godziny słuchania muzyki. W razie, gdyby zabrakło energii Dotsy1 można z łatwością ładować za pomocą powerbanku o pojemności 520 mAh, który jednocześnie służy jako etui ochraniające słuchawki.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek LAMAX Dots1 to 399,99 złotych.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto