A A A

LCD902 nowy przenośny telewizor od firmy Manta

27 czerwca 2012, 09:13
LCD902  nowy przenośny telewizor od firmy Manta

Firma Manta Multimedia w nadchodzących miesiącach wprowadzi na rynek nowy dziewięciocalowy przenośny telewizor LCD902.

Producent zapewnia, że telewizor LCD902, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które wyjeżdżają z domu, a nie chcą stracić możliwości oglądania swoich ulubionych programów. Dzięki swym niewielkim rozmiarom, urządzenie można bez problemu zmieścić w swoim bagażu. Co ważne - dzięki wbudowanej baterii i niskiemu poborowi mocy, do oglądania nie jest potrzebny dostęp do sieci elektrycznej.

Wbudowany tuner HD DVB-T umożliwia odbiór sygnału naziemnej telewizji cyfrowej, który wkrótce całkowicie zastąpi stary, analogowy system nadawania. Dziewięciocalowy ekran, o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, oraz kontraście 300 : 1 umożliwia wyświetlanie obrazu w tym kanałów HD (na przykład TVP1 HD, TVP2 HD).

LCD902 powinno przypaść do gustu wszystkim osobom, które stare się przemieszczają, jak np. zawodowym kierowcom. Dzięki specjalnemu uchwytowi, odbiornik można bez problemu zamocować do przedniej szyby lub deski rozdzielczej, dzięki czemu już nic nie przeszkodzi w oglądaniu ulubionego programu.

Wbudowane w LCD902 złącze USB umożliwia odtwarzanie filmów, zdjęć, muzyki z pamięci przenośnych USB (pendrive). Telewizor wyposażony jest ponadto w funkcję PVR dzięki której użytkownik może nagrać swoje ulubione filmy czy audycje telewizyjne na pendrive. Nagrywania ułatwia Elektroniczny przewodnik po programach (EPG), który oprócz informacji o zbliżającej się audycji pozwala wygodnie programować nagrywanie.

Specyfikacja techniczna Manta LCD902 :

• Rozmiar : 9 cali • Ratio : 16 : 9

• Rozdzielczość : 800 x 480

• Jasność : 300

• Kąt widzenia : 60 / 65

• Kontrast : 300 : 1

• Podświetlenie : LED

• TV System : HD DVB-T MPEG4/ H.264


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto