A A A

LG zaprezentuje nowe telewizory na CES 2013

27 grudnia 2012, 10:34
LG zaprezentuje nowe telewizory na CES 2013

LG zaprezentuje podczas targów CES w Las Vegas nowe telewizory HD z serii GA6400. Czym będą się charakteryzować?

Premierowe telewizory LG z Google TV będą mogły pochwalić się przekątną ekranu kolejno 42-, 57-, 50-, 55- i 60-cali. Nowe telewizory będą sprzedawane z pilotem Magic Qwerty Remote, który posiada małą klawiaturę oraz wbudowany mikrofon do wydawania komend głosowych.

Nie zabraknie także platformy grania w chmurze OnLive (dostęp do gier przez internet bez konieczności ich instalowania), setek aplikacji oraz możliwości streamowania filmów. Całość oczywiście wraz z doskonałym ekranem wykorzystującym technologie TruPicture XD. Więcej szczegółów na razie nie zostało podanych - brak informacji obejmuje m.in. cenę, dokładną specyfikację oraz daty premier. Zapewne te informacje poznamy na początku stycznia podczas targów CES.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto