A A A

Łatwa i bezpieczna konfiguracja domowej sieci

18 września 2008, 14:46
Łatwa i bezpieczna konfiguracja domowej sieci

Linksys przedstawił nowe urządzenia z serii Wireless-N Ultra RangePlus: router WRT160N oraz bramkę WAG160N – pracujące w standardzie bezprzewodowym 802.11n.

Obydwa urządzenia korzystają z wbudowanego oprogramowania LELA (Linksys EasyLink Advisor), ułatwiającego instalację i konfigurację urządzenia w domowej sieci LAN – m.in. dzięki przejrzystemu, graficznemu interfejsowi. System ma funkcje inteligentnej pomocy oraz kontroli stabilności połączeń bezprzewodowych.

Drugi ciekawy system wbudowany w urządzenia to Wi-Fi Protected Setup, który ułatwia ustawianie zabezpieczeń w sieci bezprzewodowej oraz umożliwia bezproblemową współpracę podłączonych do niej urządzeń. Wystarczy wcisnąć przycisk WPS, znajdujący się na routerze oraz na innych bezprzewodowych urządzeniach obsługujących standard WPS, aby je zsynchronizować i ustanowić szyfrowane połączenie.

Routery WAG160N i WRT160N we wrześniu i październiku będzie można nabyć w promocyjnych zestawach z kartą Wireless-N USB WUSB600N-EU.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Router Ultra RangePlus Wireless-N (WRT160N) – 319 zł
  • Bramka Ultra RangePlus Wireless-N ADSL2+ (WAG160N) – 389 zł
  • Router Ultra RangePlus Wireless-N (WRT160N) z kartą WUSB600N-EU – 369 zł
  • Bramka Ultra RangePlus Wireless-N ADSL2+ (WAG160N) z kartą WUSB600N-EU – 439 zł
Źródło: Informacja prasowa

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto