A A A

Łatwiej wyciszysz kartę przeglądarki

29 stycznia 2022, 11:40
Google wprowadzi w Chromie łatwiejszą metodę wyciszania kart.
Łatwiej wyciszysz kartę przeglądarki

Jedno kliknięcie wyciszy kartę przeglądarki Chrome?

Google opracował nowy i łatwiejszy sposób wyłączenia dźwięku na poszczególnych kartach przeglądarki Chrome. Obecnie w sytuacji, gdy na jednej z kart nagle włączy się dźwięk, tracimy cenne sekundy, aby kliknąć prawym przyciskiem myszy i wyciszyć kartę w menu. W przyszłości być może problem ten zniknie, gdy po prostu klikniemy ikonę głośniczka na pasku kart.

Czy rzeczywiście łatwo wyciszymy karty w Chrome?

Funkcja, którą nazwano „Tab Audio Muting UI” jest obecnie testowana w przeglądarce Chrome Canary. Jest to aplikacja testowa, którą można pobrać i zainstalować równolegle ze zwykłą wersją Chrome.

Canary z funkcją wyciszania kart działa na Windowsie, Linuksie, macOS-ie, Chrome OS-ie i Fuchsia OS-ie. Google nie potwierdził jeszcze, że Tab Audio Muting UI, znajdzie się w nadchodzących stabilnych wersjach Chrome'a.

fot. Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto