A A A

Lenovo Game Masters - Wielki Test Wiedzy o Grach Komputerowych

6 lipca 2015, 06:50
Właśnie rusza Lenovo Game Masters, czyli Wielki Test Wiedzy o Grach Komputerowych. A co za tym idzie - pojawia się szansa na wygranie naprawdę fajnych nagród. Wcześniej jednak trzeba odpowiedzieć na serię trudnych i trudniejszych pytań
Lenovo Game Masters - Wielki Test Wiedzy o Grach Komputerowych

Lenovo Game Masters to Wielki Test Wiedzy o Grach Komputerowych z ostatnich 25 lat. Zasady są proste jak pierwsze platformówki: wchodzisz na www.lenovogamemasters.pl, a potem rejestrujesz się i zaczynasz rozgrywkę.

Rozgrywka polega na przejściu 5 poziomów pytań na temat historii gier z ostatniego ćwierćwiecza. Na każdym poziomie czeka na Ciebie 10 quizowych zagadek oraz krótkie pytanie otwarte. Im dalej w grę, tym coraz ciężej.

Dla najlepszego gracza w rankingu: laptop Lenovo Y70-70,
Dla drugiego w kolejności: Lenovo Yoga Tablet 2 Pro z projektorem
Dla ostatniego na podium: Lenovo Yoga Tablet 2 (10")
Docenieni zostaną również gracze, którzy przeszli najszybciej dany poziom lub zdobyli największą liczbę punktów tylko w jednym etapie. Dla nich przeznaczone są kody do gier ze Steama.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
formatujem
6 lipca 2015, 10:36
Ciekawy konkurs. :D udało mi się zdobyć 25 punktów niestety tylko.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto