A A A

Lenovo wybiera niezmodyfikowanego Androida

8 sierpnia 2017, 09:50
Lenovo planuje nie modyfikować wersji systemu Android instalowanych na kolejnych smartfonach ich marki.
Lenovo wybiera niezmodyfikowanego Androida

Dotychczas, niemal wszystkie urządzenia z Androidem sygnowane logiem Lenovo były wyposażone w nakładkę systemową Vibe UI. Był to interfejs czerpiący garściami z rozwiązań konkurencji, początkowo przeładowany zbędnymi dodatkami, jednak w ostatnich miesiącach mocno odchudzony.

Mimo to, wielu recenzentów i użytkowników nie było do końca zadowolonych z funkcjonalności nakładki. Lenovo, chcąc wyjść na przeciw potrzebom użytkowników, postanowiło całkowicie porzucić ideę własnej nakładki i podobnie jak wielu rynkowych graczy postawić na czystą wersję Androida.

Pierwszym smartfonem Lenovo, który otrzyma system bez nakładki jest model K8 Note, który ma zadebiutować w ciągu najbliższych dni.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto