A A A

Limitowana edycja PS4 Pro z okazji sprzedaży ponad 500 mln konsol

10 sierpnia 2018, 10:00
Firma Sony ogłosiła, że wprowadzi do sprzedaży specjalnie zaprojektowany system PlayStation 4 Pro o nazwie “PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition” .
Limitowana edycja PS4 Pro z okazji sprzedaży ponad 500 mln konsol

 

Od chwili wprowadzenia na rynek oryginalnego systemu PlayStation (SCPH-1000), co miało miejsce w Japonii 3 grudnia 1994 roku, platformy PS ewoluowały, wprowadzając nowe technologie i szybko rozwijając się na konkurencyjnym rynku. Kolejne wcielenia platformy - PlayStation 2, PSP (PlayStation Portable), PlayStation 3, PlayStation Vita i PS4 - konsekwentnie zapewniały światu różnorodną, innowacyjną rozrywkę. Co więcej, wg stanu na 22 lipca 2018 roku liczba sprzedanych egzemplarzy PS4 przekroczyła 81.2 miliona i nadal rośnie.

"Chcę wyrazić naszą głęboką wdzięczność za wsparcie okazywane nieustannie przez fanów i partnerów biznesowych za ich wkład w bogatą historię PlayStation. Bez naszej pełnej zaangażowania społeczności nie udałoby nam się osiągnąć tego niezwykłego osiągnięcia - dostarczenia 500 milionów sztuk konsol" - powiedział John Koera, prezes i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment.

Edycja limitowana PS4 Pro z dyskiem twardym o pojemności 2 TB będzie dostępna od 24 sierpnia 2018 r. w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej wynoszącej w Europie 499 EUR.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto