A A A

Logitech – nowa klawiatura dla graczy

5 lutego 2016, 13:30
Firma Logitech zapowiedziała nową mechaniczną klawiaturę Logitech G810 Orion Spectrum z podświetleniem RGB.
Logitech – nowa klawiatura dla graczy

Logitech G810 Orion Spectrum została wyposażona w unikatowe mechaniczne przełączniki Romer-G, które oferują niemal błyskawiczną reakcję, rejestrując naciśnięcia klawiszy do 25 procent szybciej niż standardowe przełączniki mechaniczne. Wysokość aktywacji wynosi zaledwie 1,5 mm, dzięki czemu polecenia gracza rejestrowane są szybciej, dając użytkownikom przewagę w grach, w których każda milisekunda ma znaczenie. G810 Orion Spectrum zapewnia również wytrzymałość do 70 milionów naciśnięć klawiszy, co oznacza, że są one o 40% bardziej wytrzymałe, niż w innych klawiaturach dostępnych na rynku.

Oprogramowanie Logitech Gaming Software (LGS) pozwala wybrać podświetlenie z palety ponad 16,8 mln barw dla każdego z klawiszy z osobna lub na wyróżnienie całych grup klawiszy kolorem w celu łatwiejszego śledzenia zaklęć i poleceń. Oprogramowanie umożliwia również synchronizację oświetlenia z pozostałymi urządzeniami firmy oraz wybór podświetlenia przy użyciu dedykowanych profili dla ponad 300 gier. Centralne podświetlenie G810 sprawia, że korzystanie z klawiatury jest intuicyjne i komfortowe w trakcie gry nawet w ciemności.

Logitech G810 Orion Spectrum oferuje również specjalne klawisze do sterowania multimediami, które umożliwiają odtwarzanie, wstrzymywanie i wyciszanie muzyki oraz filmów. Wbudowana rolka pozwala na zwiększenie głośności lub przechodzenie do następnej piosenki po jednym dotknięciu. W ten sposób użytkownik może kontrolować akcje w tle bez przerywania rozgrywki.

Klawiatura Logitech G810 Orion Spectrum będzie dostępna w Europie na początku lutego br. Sugerowana cena detaliczna wynosi 829 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto