A A A

Logitech z533 - multimedialne głośniki

11 lipca 2015, 08:00
Logitech poszerzył swoją linię głośników do użytku domowego o nowe multimedialne głośniki Logitech z533
Logitech z533 - multimedialne głośniki

Multimedialne głośniki Logitech z533 - według producenta - mają oferować wysoką  jakość dźwięku i brzmienia basu w trakcie słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry dzięki subwooferowi z 2,25-calowymi membranami.

System głośników został wyposażony w przewodowy panel sterowania, który można umieścić w wygodnym miejscu. Dzięki temu użytkownicy będą mieli dostęp do najważniejszych funkcji głośników, takich jak włącznik/wyłącznik, głośność i poziom basu. Ponadto panel został wyposażony w gniazdo słuchawkowe i dodatkowe wejścia 3,5 mm i RCA, co pozwoli podłączyć i odtwarzać na głośnikach dźwięk niemal z każdego urządzenia z wyjściem audio, np. komputera, tabletu, smartfona, a nawet telewizora.

Dostępność

Nowe multimedialne głośniki Logitech z533 będą dostępne w Polsce w połowie lipca br. w sugerowanej cenie detalicznej 399 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto