A A A

Lumia 1320 - sporo opcji w przystępnej cenie

22 października 2013, 12:41
Lumia 1320 - sporo opcji w przystępnej cenie

Firma Nokia wprowadza do oferty model Nokia Lumia 1320 — sześciocalowy smartfon w przystępnej cenie z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami znanymi dotychczas z droższych produktów.

Atrakcyjne funkcje fotograficzne

Zastosowane w modelu Nokia Lumia 1320 nowe rozwiązanie Nokia Camera łączy w sobie najpopularniejsze tryby fotografowania — Pro, Smart i wideo — w ramach jednej, zintegrowanej funkcji robienia zdjęć. Aplikacja Nokia Storyteller sprawia natomiast, że fotografie są automatycznie integrowane z informacjami lokalizacyjnymi HERE, a w rezultacie powstaje chronologiczny, ilustrowany zdjęciami zapis podróży na mapie. W aplikacji Creative Studio można z kolei edytować zdjęcia, tworząc kolaże i ożywiając fotografie zróżnicowanymi filtrami lub efektami kolorystycznymi.

Lepsza rozrywka i gry

Najnowsze aplikacje łączą w sobie najlepsze rozwiązania firm Nokia i Microsoft, pozwalając użytkownikom wykorzystać do maksimum potencjał ekranu Nokia Lumia 1320 i łączności LTE. Xbox umożliwia dostęp do najnowszych gier, Flipboard oferuje połączenie mediów społecznościowych i tradycyjnych witryn internetowych w przyjaznym dla czytelnika formacie czasopisma, a seriale i filmy z wypożyczalni Netflix można oglądać na sześciocalowym wyświetlaczu. Obszerną kolekcję multimediów można przechowywać na bezpłatnym dysku SkyDrive o pojemności 7 GB lub na karcie microSD mieszczącej do 64 GB danych. Po powrocie na ekran główny użytkownicy z pewnością docenią trzecią kolumnę kafelków, dzięki której zyskują łatwiejszy i szybszy dostęp do ważnych informacji.

Rozbudowany pakiet ulubionych funkcji

W modelu Nokia Lumia 1320 znaleźć można wiele rozwiązań znanych dotychczas wyłącznie z bardziej luksusowych produktów z tej rodziny, w tym nieograniczoną transmisję strumieniową bezpłatnej muzyki bez reklam z usługi Nokia Muzyka czy możliwość subskrypcji i pobierania ulubionych list odtwarzania do słuchania offline.

Ze Sklepu można natomiast pobrać pakiet usług nawigacyjnych i map HERE Drive, HERE Maps oraz HERE Transit przeznaczony dla osób, które lubią odkrywać otaczający świat w jeszcze bardziej intuicyjny sposób takze w modelu rozszerzonej rzeczywistości.

Dzięki czułemu ekranowi smartfonu Nokia Lumia 1320 użytkownicy mogą zrobić więcej i szybciej — nawet w rękawiczkach. Nowa wersja ekranu Nokia Glance obejmuje również dodatkowe możliwości trybu gotowości ekranu, na którym wyświetlane są min. powiadomienia o nieodebranych połączeniach i nowych e-mailach.

Sprzedaż smartfonu Nokia Lumia 1320 rozpocznie się w Polsce w nadchodzących tygodniach. Przewidywana cena detaliczna wynosi 1499 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto