A A A

Lumix TZ30

2 lutego 2012, 13:35
Lumix TZ30

Firma Panasonic przedstawiła aparat Lumix TZ30. Jak zapewnia producent, jest to najbardziej zaawansowany jak dotąd kompakt w ofercie firmy.

W aparacie Lumix TZ30 zastosowano obiektyw Leica DC z 20-krotnym zoomem optycznym oraz nowy, 14,1-megapikselowy przetwornik MOS, pracujący pod kontrolą procesora Venus. Dodatkowo cyfrówka może się pochwalić dotykowym ekranem LCD o rozdzielczości 460 tys. punktów, funkcją stabilizacji obrazu POWER O.I.S oraz możliwością nagrywania wideo Full HD w formacie AVCHD (1920 x 1080, 50p).


 

Panasonic podkreśla także wyjątkową szybkość swojego najnowszego aparatu - Lumix TZ30 potrafi ustawić ostrość w ciągu 0,1 sekundy, a prędkość zapisu zdjęć seryjnych wynosi do 10 klatek na sekundę. Cyfrówka posiada ponadto moduł GPS, funkcje zdjęć 3D i ujęć panoramicznych oraz funkcję szerokiego zakresu dynamicznego.

Sugerowana cena detaliczna aparatu wynosić ma około 1800 zł. Lumix TZ30 dostępny będzie w sprzedaży w kwietniu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto