A A A

MID706S odświeżona wersja tabletu Manty

19 grudnia 2013, 12:14
MID706S  odświeżona wersja tabletu Manty

Firma Manta S.A. wprowadziła na rynek nową, odświeżoną wersję swojego urządzenia z serii PowerTab. MID706S to dwurdzeniowy, siedmiocalowy tablet, który teraz wzbogacił się o ładne etui, gumowaną tylną obudowę oraz szereg całkowicie nowych aplikacji.

MID706S korzysta z dwurdzeniowego procesora Rockchip RK3168 Cortex-A9 Dual Core o częstotliwości taktowania 1.2 GHZ, wspieranego akceleratorem graficznym Mali-400 Quad Core. Ekran posiada rozdzielczość 1024x600 oraz dotykowy Multi Touch, a dzięki wykorzystanym podzespołom zapewnia jasny, kontrastowy obraz, szeroki kąt widzenia oraz przyjemną reprodukcje barw. Do dyspozycji użytkownika oddany zostaje 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci flash, którą można rozbudować o kolejne 32GB przy użyciu kart micro SD.

Kolejna rzeczą odróżniająca MID706S od swojego poprzednika jest wyposażenie urządzenia w najnowszą wersja systemu Android, oznaczoną numerem 4.2. To oprogramowanie w połączeniu z użytym hardware-em sprawia, że tablet ten nadaje się do szeregu zastosowań, zarówno w przypadku użytkowników domowych, jak i tych, którzy szykują narzędzia będącego pomocą przy wykonywaniu obowiązków zawodowych. MID706S radzi sobie z odtwarzaniem filmów i muzyki, przeglądaniem zdjęć, czy uruchamianiem gier dostępnych w sklepie Google Play. Równie dobrze radzi sobie też z przeglądaniem plików pdf, czy maili, dzięki czemu może być idealnym mobilnym biurem, które zawsze można zabrać ze sobą.

Wbudowana kamera wzbogaca tablet o funkcje rejestrowania zdjęć i materiałów wideo, a port USB 2.0 pozwala na podłączenie zewnętrznych modemów 3G. Jeżeli tablet MID706S znajduje się w zasięgu sieci bezprzewodowej, komunikacja z Internetem odbywa się dzięki wbudowanej karcie sieciowej w standardzie 802.11/b/g/n.

Tablet MID706S wzbogacił się także o etui, nową obudowę oraz szereg aplikacji (w tym Mantabox, czyli darmowych internetowy dysk w chmurze).

Sugerowana cena detaliczna 299 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto