A A A

MS2401 Elegance – tradycyjny telefon marki Manta

19 listopada 2014, 14:00
Firma Manta wprowadziła do sprzedaży nowy model tradycyjnego telefonu wyposażonego w kolorowy ekran o przekątnej 2,4 cala oraz obsługę dwóch kart SIM.
MS2401 Elegance – tradycyjny telefon marki Manta

Manta MS2401 Elegance wyposażony został w kolorowy ekran o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 240 na 320 pikseli. Ten model jest dedykowany wszystkim tym, którzy nie są fanami popularnych smartfonów z klawiaturą dotykową, a zdecydowanie wolą tradycyjne wersje telefonów z czytelnym opisem klawiszy, przy zachowaniu estetyki wykonania.

Podobnie jak inne modele telefonów firmy Manta, także i ten model obsługuje dwie karty SIM (Dual SIM). To szczególnie istotne dla wszystkich, którzy korzystają na co dzień z dwóch telefonów - prywatnego i służbowego. Dzięki Dual SIM oba numery może obsługiwać jeden telefon.

Ponadto, urządzenie wyposażone jest w odtwarzacz multimediów pozwalający na odtwarzanie muzyki MP3 oraz plików wideo. Wbudowane radio FM umożliwia z kolei słuchanie ulubionych audycji radiowych, dzięki dołączonym do zestawu słuchawkom. Latarka LED z pewnością przyda się natomiast w nagłych sytuacjach życia codziennego - poszukiwanie zagubionych kluczy, awaria elektryczności w domu itp.

Manta MS2401 Elegance posiada moduł Bluetooth, który umożliwia bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami. Może to być np. słuchawka czy głośnik Manta MA407.

Telefon komórkowy Manta MS2401 Elegance dostępny jest w dwóch, eleganckich i ponadczasowych kolorach: białym i czarnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto