A A A

Mad Catz - profesjonalna kierownica do Xbox One

21 października 2014, 14:00
Kierownica Pro Racing Force Feedback oraz dołączone do kompletu pedały to wysokiej klasy zestaw, będący efektem długotrwałej współpracy inżynierów Mad Catz oraz czołowych kierowców wyścigowych, różnych dyscyplin rajdowych z Wielkiej Brytanii.
Mad Catz - profesjonalna kierownica do Xbox One

Łatwy montaż

Kierownica oraz pedały podczas symulacji jazdy samochodem dostarczają użytkownikowi mnóstwo realistycznych doznań. Dzięki łatwemu montażowi można szybko zamocować akcesoria do biurka, czy blatu stołu. Zestaw można równie łatwo zintegrować z Playseat Gaming Seats.

Dwa tryby kierownicy

Kontroler Mad Catz umożliwia zmianę trybu z 270 stopni na 900 stopni. Ustawienie 270 stopni umożliwia szybszy skręt kierownicy, co skłania gracza do maksymalnej koncentracji podczas gry. Przełączenie na ustawienie 900 stopni oraz włączenie trybu symulacji zaowocuje autentycznymi wyzwaniami z jakimi zmagają się zawodowi kierowcy podczas wyścigów.

Next-gen Force Feedback

Kierownicę Mad Catz wyposażono w przekładnie śrubową, dzięki której mechanizm zmiany biegów jest mocniejszy, bardziej precyzyjny i cichy. Wyższy poziom realizmu podczas gry dodatkowo zapewnia Force Feedback, który sprawia, że gracz czuje się jak na prawdziwym torze wyścigowym.

Dopasowanie do osobistego stylu jazdy

Pedały Mad Catz posiadają regulację (naprężenia sprężyny) zawieszenia „coilover". Takie rozwiązania stosowane są m. in. w prawdziwych samochodach wyścigowych. Dodatkowo wysokość, a także rozstaw pedałów można dopasować do własnych preferencji. Ergonomiczna regulacja nie kończy się na pedałach. Za pomocą dołączonego klucza imbusowego, możemy ustawić kąt nachylenia kierownicy w zakresie od 0 do 15 stopni.

Niezawodna konstrukcja

Kierownica do Xone to produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów. Koło kontrolera zostało powleczone zamszem aby chwyt był pewny i precyzyjny. Wykonane z litego aluminium pedały oraz łopatka zmiany biegów gwarantują natychmiastowe działanie, a przy tym są trwałe i niezawodne. Dzięki zastosowaniu tworzywa ABS i metalowych elementów wewnątrz mechanizmu kierownicy jak np. łożyska toczne, użytkownik dostaje do dyspozycji kontroler, który zwiększa efektywność na torze i zapewnia przeżycia jak podczas jazdy prawdziwym samochodem rajdowym.

Stworzony dla Forza Motorsport 5 na Xbox One

Twórcy konsoli Xbox One stworzyli nowy protokół komunikacji dla kierownic oferując niezwykłą precyzję działania. Ów protokół we współpracy z kierownicą i pedałami Mad Catz zaspokoją zarówno amatorów wyścigów jak i najbardziej wymagających graczy. Aby uzyskać realne odniesienie do wyścigów na torze, Mad Catz zaprosił do współpracy developerów Forza Motorsport. Efektem tego jest zestaw: kierownica i system pedałów - idealny partner do osiągania zwycięstwa w Forza Motorsport 5.

Produkt będzie dostępny w sprzedaży w grudniu b.r. w cenie 1499 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto