A A A

Mad Catz E.S. Pro 1 dla fanów eSportu

20 kwietnia 2016, 12:00
Wielu graczy preferuje tradycyjne głośniki zamiast popularnych ostatnio headsetów. Z drugiej strony, każdy z nas wie, że kolumny nie sprzyjają dogodnej rozmowie poprzez komunikator. Firma Mad Catz wychodzi z propozycją kompromisu.
Mad Catz E.S. Pro 1 dla fanów eSportu

Słuchawki E.S. PRO 1 zostały stworzone z myślą o nieprzerwanej pracy zespołowej. Dzięki oddzieleniu dźwięków gry od dźwięków komunikatora, gracz nie tylko jest w stanie skupić się na otoczeniu, ale również w sposób wygodny komunikować się z drużyną. Korzystaniu z zestawu sprzyjać mają dwa wbudowane mikrofony (jeden na kablu, drugi na wysięgniku) tłumiące szumy oraz odgłosy otoczenia.

Urządzenie można podłączyć do niemal każdego urządzenia za pomocą złącza jack 3,5 mm (do korzystania z PC wystarczy zastosować specjalny rozdzielacz dołączony do zestawu). Za jakość dźwięku odpowiadają 13,5 mm głośniki, zapewniające czyste górne tony i głębokie basy.

Panel mikrofonu na kablu został wyposażony w przyciski kontrolne - do odbioru połączeń, zmiany ścieżki dźwiękowej, zwiększenia głośności i wyciszenia mikrofonu. Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w czasie rozgrywki, ale również ułatwi ich obsługę podczas jazdy samochodem. Dodatkowe klipsy do ucha, mają sprawić, że słuchawki będą się pewnie trzymały podczas emocjonującej rozgrywki czy słuchania muzyki.

ES Pro 1 mają być dostępne na naszym rynku w maju b.r., a ich cena będzie wynosić około 219 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto