A A A

Mango będzie dojrzewać dłużej?

7 marca 2011, 14:16
Mango będzie dojrzewać dłużej?

Według najnowszych informacji, najbliższa aktualizacja dla Windows Phone 7 może pojawić się później niż do tej pory zakładano.

Aktualizacja o nazwie kodowej „Mango” miała pojawić się pod koniec 2011 roku, jednak według niektórych źródeł może to nastąpić dopiero w 2012 roku. Jest to związane z ostatnią aktualizacją dla Windows Phone 7, która nie działała prawidłowo na wszystkich modelach telefonów. Problemy dotyczyły komórek firmy Samsung i wiele wskazuje na to, że firmy nie chcą powtórzyć tej wpadki.

Windows Phone 7 Mango, znany również jako Windows Phone 7.5, ma przynieść ze sobą kilka nowości i usprawnień. Wśród nich znaleźć się mają: wielozadaniowość, nowa wersja mobilnego Internet Explorera oraz możliwość korzystania ze stron internetowych napisanych w języku HTML5.

Źródło: uberphones.com

Foto: stock.xchng / capgros


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto