A A A

Manhattan Stealth Touch - Nie klikaj. Dotykaj.

22 czerwca 2012, 13:01
Manhattan  Stealth Touch - Nie klikaj. Dotykaj.

Mysz Stealth Touch to pierwsze na rynku prawdziwie dotykowe urządzenie tego typu. Poprzez stuknięcie lub muśnięcie palcem mysz umożliwia współpracę z komputerem PC lub Mac – bez klikania, rolki scroll, czy przycisków.

Mysz Stealth Touch została zaprojektowana w innowacyjnej technologii Curve-Touch. Część aktywną urządzenia pokrywa specjalna siatka, odpowiedzialna za przenoszenie poleceń od użytkownika. Funkcje kliknięcia lewym lub prawym przyciskiem realizowane są poprzez delikatne dotknięcie opuszkiem palca. Zaznaczenie tekstu możliwe jest poprzez podwójne stuknięcie lewym palcem i przeciągnięcie kursorem po wybranym fragmencie tekstu. Eliminując charakterystyczny dla pracy z klasyczną myszką "klik" możemy pracować w środowisku wymagającym ciszy – w biurze z innymi współpracownikami, czy w domu.

Proste przesunięcie palcem po środku powierzchni myszy odpowiedzialne jest za przewijanie stron internetowych, czy innych informacji. Mysz ma wbudowany wysokiej rozdzielczości laser wykrywający nawet subtelne ruchy palców.

Stealth Touch rozpoznaje swoje horyzontalne lub wertykalne położenie. Trzymana pionowo może służyć jako bezprzewodowy prezenter. W pozycji poziomej wraca do normalnego trybu pracy. Co ciekawe, myszy w sposób równy mogą używać zarówno osoby prawo jak i lewo ręczne, ponieważ urządzenie nie posiada klasycznego profilowania pod dłoń. Zasięg działania myszy to 10 metrów.

Gryzoń nie wymaga instalacji sterowników lub oprogramowania. By zapewnić urządzeniu bezprzewodowość o mocy 2,4 GHz, producent zaopatrzył mysz w miniaturowy nadajnik USB (w stanie spoczynku umieszcza się go na dnie myszy). Mysz do pracy potrzebuje 2 baterii AAA.

Sugerowana cena detaliczna myszki Manhattan Stealth Touch to 279 zł. Do kupienia w dobrych sklepach internetowych i detalicznych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto