A A A

Manta PowerTab MID08

13 czerwca 2012, 12:50
Manta PowerTab MID08

Manta Multimedia ogłosiła wprowadzenie na rynek siedmiocalowego tabletu PowerTab MID08, wyposażonego w procesor Boxchip A13 1 GHz.

Tablet Manta MID08 jest wyposażony w procesor Boxchip A13 taktowany zegarem 1 GHz, akcelerację grafiki 3D oraz 512 MB pamięci RAM. Za obsługę urządzenia odpowiada Ice Cream Sandwich, czyli najnowsza wersja systemu Android 4.0. Dodatkowo, tablet posiada dostęp do Google Play, czyli sklepu z aplikacjami dającymi niemal nieograniczone możliwości rozbudowy funkcjonalności urządzenia. MID08 zasila bateria o pojemności 3000 mAh, która pozwala na ponad 4 godziny pracy.

Tablet wyposażono w ekran pojemnościowy TFT o przekątnej siedmiu cali rozpoznający 5 punktów jednoczesnego dotyku. Jak zapewnia producent - duży kontrast pozwala na uzyskanie wyraźnego obrazu nawet w ostrym świetle dziennym. Miłośnicy multimediów powinni zwrócić uwagę na dużą liczbę obsługiwanych formatów obrazów, muzyki i wideo. Wbudowane złącze USB umożliwiają podłączanie różnych urządzeń, takich jak pendrive’y czy modemy 3G, a czytnik kart microSD pozwala na zwiększenie wbudowanej pamięci.

Dostęp do Internetu w tablecie Manta PowerTab MID08 jest możliwe poprzez WiFi 802.11b/g/n. Wbudowana kamera umożliwia prowadzenie wideo rozmów przez internet lub wykonywanie zdjęć.

Sugerowana cena tabletu Manta PowerTab MID08 została ustalona na 349 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto