A A A

Mata podłogowa dla graczy

14 czerwca 2019, 07:20
Genesis wprowadza nową kategorię produktów - seria Tellur to maty podłogowe, chroniące powierzchnię podłogi przed kołami fotela. Co wyróżnia taką matę od zwyczajnego dywanika?
Mata podłogowa dla graczy

Przede wszystkim design. Gracze od pewnego czasu przywiązują do niego coraz większą wagę i trudno się dziwić - w większości dziedzin jest w czym wybierać wśród sprzętu gamingowego. Jednak jeśli chcieliśmy uchować podłogę przed zniszczeniem to dotąd trzeba było polegać albo na dywanikach, wykładzinach lub specjalnych, niezbyt eleganckich (po prawdzie, zwyczajnie brzydkich) matach z tworzywa sztucznego. A gdyby tak dodać nieco gamingowego stylu?

Wszystkie trzy nowe maty Genesis Tellur 300 zawierają motywy charakterystyczne dla designu gamingowego lub wręcz puszczają oko do fanów konkretnych tytułów. W ramach serii Genesis Tellur 300 znalazł się model WASD, model Inception of Hero z dużym logo producenta i charakterystycznymi "pęknięciami szkła" oraz model Aresnal of Gamer, pełen sylwetek broni palnej znanej m.in. z CS:GO.

Drugi ważny czynnik to wygoda. Wszystkie trzy modele z serii Tellur 300 posiadają antypoślizgowy spód, co zabezpiecza przed przesuwaniem się maty. Dopasowano też rozmiar (średnica 100 cm) do typowego miejsca zajmowanego przez fotel stojący przed biurkiem. Maty zostały wykonane z trwałego poliestru, co zapewnić ma długie użytkowanie.

Maty Genesis Tellur 300 kosztują 99,99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto