A A A

Mechaniczna klawiatura Mionix Zibal 60

21 lipca 2015, 07:30
Firma Mionix zaprezentowała klawiaturę mechaniczną Zibal 60. Urządzenie zostało uzbrojone w przełącznik Cherry MX Black i jest w stanie przeżyć 50 mln kliknięć.
Mechaniczna klawiatura Mionix Zibal 60

Zaletą urządzenia jest fakt, iż odczytuje ono sygnał z sześciu klawiszy wciśniętych jednocześnie - nie trzeba więc martwić się o to, czy grając przykładowo w „Fifę", będziemy w stanie wykonać skomplikowaną „cieszynkę". Ponadto urządzenie zaopatrzono w specjalny przycisk Mionix Key, który oferuje szybki dostęp do dodatkowych funkcji klawiatury, przez co w łatwy sposób zarządzać można mediami i poziomem oświetlenia.

Zibal 60 posiada podświetlenie klawiszy w zielonej barwie w trzech trybach - można je całkowicie włączyć, wyłączyć lub uwydatnić jedynie klawisze „WSAD". Istnieje też możliwość ustawienia jasności podświetlenia wedle własnych preferencji.

Żywotność klawiszy szacuje się na 50 milionów kliknięć. Ponadto, drukowane laserowo litery są bardzo trwałe i nie ulegają ścieraniu. Jak podkreśla producent, klawiatura Zibal 60 jest „rageproof" - oznacza to nic innego, jak odporność na nasze ataki agresji względem klawiatury. Dzięki stalowej ramie o grubości 1,6 mm i gęsto oplecionym przewodzie wytrzyma bardzo wiele przegranych gier.

Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 579 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto