A A A

Microsoft przewiduje wysoką sprzedaż Kinecta

17 września 2010, 12:18
Microsoft przewiduje wysoką sprzedaż Kinecta

Microsoft ma bardzo poważne założenia związane ze sprzedażą kontrolera Kinect. Firma przewiduje bowiem, że w ciągu świąt zostanie ich sprzedanych tyle co pierwszych konsol Xbox 360.

Wcześniejsze analizy rynku pokazały, że Microsoft może sprzedać w tym okresie około dwa miliony kontrolerów nowego typu. Kinect będzie dostępny zarówno w odrębnej sprzedaży, jak i w pakiecie z nową wersją konsoli Xbox 360 - Slim. Plany Microsoftu sięgają jednak nieco dalej niż analizy – na podstawie informacji pochodzących od sprzedawców, firma przewiduje, że w czwartym kwartale tego roku sprzedanych zostanie w sumie około 3 miliony urządzeń.

W momencie premiery Kinecta dostępnych będzie 15 tytułów, które mają trafić w gusta różnych typów graczy. Znajdziemy wśród nich m.in.: „Kinect Sports”, „Kinect Adventures”, „Kinectimals”, “Kinect Joyride” oraz taneczną grę „Dance Central” stworzoną przez MTV Games oraz Harmonix.

Microsoft Kinect zadebiutuje w Europie już 10 listopada tego roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto