A A A

Microsoft udostępnia Internet Explorera 9 RC

11 lutego 2011, 09:42
Microsoft udostępnia Internet Explorera 9 RC

Microsoft udostępnił do testowania Internet Explorera 9 w wersji Release Candidate.

Gigant z Redmond zapewnia, że najnowsze wydanie Internet Explorera cechuje się zwiększoną wydajnością, zmniejszonym zapotrzebowaniem na zasoby komputera (co podobno ma wpłynąć znacząco na czas pracy laptopów na baterii) oraz szybszym silnikiem JavaScript.

Statystyki prowadzone przez Microsoft pokazały, że w trakcie korzystania z Internet Explorera 9, 95 procent użytkowników ma jednocześnie otwarte maksymalnie 5 kart. Mimo wszystko zdecydowano się na wprowadzenie opcji przeniesienia kart pod pasek adresu. Poprawiono także moduł odpowiadający za ściąganie plików. Teraz ma być on bardziej czytelny i zawierać więcej informacji na temat pobierania. W wersji RC pojawiła się również funkcja pozwalająca na szybkie wyłączenie wszystkich kontrolek ActiveX.

Internet Explorera 9 w wersji Release Candidate można pobrać ze strony http://www.beautyoftheweb.com/.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto